Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külfoldi oldal szerint novembe...

Külfoldi oldal szerint november 8. óta a postán van a csomagom, mégsem jött még értesítő. Ez normális? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Legutobb mentem erdeklodni, mi van a csomagommal, mert mar hosszu ideje az orszagban volt es allitolag postan is, de elhajtottak, mert kulfoldi oldalon irtak nekik semmit nem mondanak. Sokat fizettem a csomagert es nem vallalnak visszafizetest azert, mert a Magyar Posta elcseszte. Mellesleg vamot is kell majd fizetnem, de nem hiszem, hogy ez miatt lenne a gubanc.

2021. dec. 2. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt már rég visszaküldték.

Nem mellesleg, ennek az intézési módja: (saját tapasztalat)

- Jó napot kívánok, a csomagomért jöttem.

- Nincs itt, leszarom mit ír a nyomonkövetés

- Akkor én most itt megvárom, amíg megkeresi.

(Opcionálisan kéred a postavezetőt)


Esetemben 45 perc, 6 kör “itt nincs, nem találom” jellegű hisztis turkálás után előkerült, 8 másik nem nyomonkövetett pakkal együtt

2021. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rég, csak tegnap. Kellőképpen megijesztett a kommented, így hát elmentem, és lekopogom, hogy legközelebb is hasonlóan reagálnak, ha gonddal fordulok hozzájuk, mert végre nem Isten hírével küldtek el. A csomagok tegnap visszaküldték, de a hölgy azt mondta, talán még visszafordítható. Elküldött egy emelettel feljebb, ott egy másik hölgy küldött emailt nekik, az ő hibájuk, mert elírták a gmail-em végét, nem com, hanem hu (pedig egyszer a rendszer szerint lett javítva, mégis com maradt), így persze semmilyen értesítőt nem kaptam. Most már csak a szerencsémen múlik, de ezt már behajtom a postán akkor is, ha Kínából hozzák vissza a csomagot, csak fizessék ki nekem.
2021. dec. 2. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre kiváncsi vagyok, mert a nyáron egy ilyen veszekedésnek voltam tanúja a postán és közölték vele, hogy nem hozatják vissza
2021. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Majd megírom, mi lett. Ha még nem küldték vissza Kínába, a következő héten kell értesítőnek érkeznie emailben, de ha bemegyek a postára a kóddal

megérdeklődni, az sem ártalmas.

2021. dec. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!