Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ciki bankba bemenni edzőcuccban?

Ciki bankba bemenni edzőcuccban?

Figyelt kérdés

Kora reggel járok edzeni, és még munka előtt be kellene szaladnom számlát nyitni a közeli bankba.


Kérdés, tiszteletlenség/gáz bemenni nagyon sportos ruházatban?


Nem bolyhos mackó, igényes, de mégsem bankszerű, vagy rendes utcai.


29N


2021. dec. 2. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, nem bmw szalon.
2021. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem egy céget képviselsz (nem céges ügyet intézel), senkit sem fog érdekelni. Sőt igazából fordított esetben sem, de vállalkozói ügyintézésnél szerintem illik normális öltözetben megjelenni.
2021. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért ? Nekem volt olyan vállalkozásom aminél terepen dolgoztunk. én is és az embereim is. Havi 100e Ft feletti bankkoltseggel. És bementem bakancsban melegítő naciban és senkit se érdekelt, sőt ha sor volt előre vettek. Nem mindenki elegáns minden nap
2021. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!