Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit tud a Praca Outsourcing...

Ki mit tud a Praca Outsourcing Zrt-ről?

Figyelt kérdés
Náluk vagyok alkalmazásban, gyed-en vagyok itthon a kislányommal, és már tavaly úgy volt, hogy megszűnik a cég. Azóta se papír, se telefon, elérni SENKIT nem tudok, hol tudok utánanézni, hogy él-e még a cég? Cégjegyzékszámot találtam már, rákerestem, egyértelmű válasz sehol sincs. Mit tehetek? Ki tudna nekem segíteni? Ki tudná megmondani, hogy van-e még munkahelyem? Október végén lejár a gyed, lépnem kell valamerre. Kérem aki tud segítsen.! :) Ági :)
2010. szept. 6. 08:55
 1/5 anonim válasza:
Szia!!Én is ennek a cégnek vagyok az alkalmazottja áprilisban született a kisfiam azóta nem hallottam róluk semmit az oep nem tudja utalni a tgyást mert nem tudok munkáltatói igazolást szerezni, szóval majd fél éve nem kaptam egy fillért sem!Se telefonra sem e-e-mailre nem reagálnak én meg Szombathelyen lakom szóval személyesen nem tudtam próbálkozni!Most a jogi úttal fogok azt hiszem próbálkozni mert ez már azért nonszensz!A cég még elvileg él nincs felszámolás alatt csak a tulajdonosok tűntek el.Ha te rendelkezel bármi más infóval Kérlek oszd meg velem!Anikó
2010. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is náluk dolgoztam,december közepén jár le a gyesem.A cég gyakorlatilag megszünt,de jogilag nem.Nem lehet kapcsolatba lépni velük.Tudok egy telefonszámot ahol TALÁN tudnak segiteni,de kizárólag privát üzenetben.Kriszti

2010. okt. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Túl sok mindent én sem tudok róluk, csak annyit, hogy én már a munkaügyi bíróságra vittem az ügyemet, de nem jelentek meg. Az ügyvédem szerint még léteznek, a cégbírósági jegyzékben benne vannak és nincs olyan bejegyzés, hogy felszámolás alatt állnak. Nekem 2009. augusztusban járt le a GYED-em, szeptembertől visszaakartam menni GYES mellett dolgozni. 2 hónapot szabin töltöttem, de közben beteg lettem (gerincprobléma)és saját jogon elmentem betegre és ők GYES alatt, betegállomány alatt kirúgtak, úgy, hogy a betegállomány kezdőnapját megelőző napra dátumozták a felmondó levelet, és egy hónap alatt ért ki hozzám. Aztán következő hónapban visszavonták. Semmilyen papíromat nem adtak ki, a tb-nél utána jártam, ott nem tisztázott a jogviszonyom, mert nincs a munkaviszonynak vége. Augusztusban lejárt a GYES-em is, azóta munkanélkülire sem tudok elmenni, mivel olyan mintha még lenne munkahelyem. Állítólag új helyre költöztek (Bp., Révay u.). Ha tudtok vmi új infót róluk, légyszi szóljatok nekem is. Ha jogi útra akarjátok terelni a dolgot, akkor lehet, hogy érdemes lenne összefognunk. Privátban beszéljünk erről. Ili

2010. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 andy0220 válasza:
Sziasztok,én is őket keresem!!! Valaki tudna valamit ahol esetleg el lehet őket érni??? Az a tel szám jól jönne, sikerült már azóta bármit intézni?? Sziasztok
2011. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Valamelyik nap ráakadtam egy számunkra nagyon kedvező cikkre melynek a végén kiderült, hogy felszámolták a céget.

Felhívtam másnap a Felszámoló céget és egy nagyon kedves hölgy elmondta nekem, hogy az Állami bérgarancia alapból Minden munkavállalót (akiknek tartoznak) ki fognak fizetni.

Természetesen dokumentumokkal bizonyítanunk kell, hogy itt dolgoztunk és nyilván nem megy a dolog azonnal, de szerintem már az ígéret is nagyon pozitív.

Azt mondta még, hogy be kell várnia minden jelentkezőt, úgy gondolom főként kismamákról lenne szó, mert aktív állományban lévő dolgozókkal elszámoltak.


A cég elérhetősége:

Gordius Consulting Zrt.

Tel: 223-0633


Üdv:

Volt Praca dolgozó

2011. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!