Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán sima csomag feladásakor...

Postán sima csomag feladásakor kell kitölteni előre valamilyen nyomtatványt?

Figyelt kérdés
Tehát nem utánvételes és nem értéknyilvántartott csomag, hanem a legegyszerűbb 990Ft-os.
2010. szept. 6. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
zöld csomagkísérőt - ha a sárgát nyomják a kezedbe, kérd a zöldet
2010. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, a zöld színű nyomtatvány kell neked.

A sárga időponthoz kötött csomaghoz kell és persze drágább a feladási díja a sárga nyomtatvány esetében.

2010. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én eddig olyan pirosat és zöldet láttam és töltöttem ki más csomagoknál, ami az egyik (piros) az utánvételes, a másik (zöld) meg ugyan olyan értéknyilvántartott és időgarantált csomaghoz kell, csak nincs rajta utánvételes rész és 1690Ft ez is.

Ezek szerint van másfajta zöld is?

2010. szept. 6. 11:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Feladtam a csomagot.

Igazatok volt! Tényleg van kétféle zöld. Pontosabban, amihez eddig volt már szerencsém, az zöld és sárga. A másik, ami most kellett nekem, az meg sima zöld.

2010. szept. 8. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!