Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kibírható napi 2 km gyaloglás/...

Kibírható napi 2 km gyaloglás/rollerezés a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Sajnos a településemen nem vettek fel. Így utaznom kell majd. 17 perc busszal utána pedig 1,9 km az út. Aztán választhatok, hogy gyaloglom VAGY rollerezem. Bicikli nem hiszem, hogy opció sajnos, mert nincs hova letennem a kerékpárt. Nincs útban nekem pl. élelmiszer üzlet mondjuk egy spár, hogy beállítom es ott hagyom estére, meg nem is tudom lehetne -e.


Alapjáraton sportos vagyok. Szerintem olyan 25 perc alatt legyalogolnám. Vagyis bízok benne...:/

Illetve hát rollerrel szerintem kevesebb idő lenne. talán 15 perc alatt sikerülne megtenni az utat. De azert szerintem kimerítő lenne.


Kérlek írjátok meg az őszinte véleményeteket. Elfogadtam az állást, mert nem tudtam mit tenni. :((( de félek előre, hogy ezt nem fogom bírni sokáig és szörnyen sajnálnám, ha nem menne nekem, mert munka kell, pénz kell.



2021. dec. 13. 17:05
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Autó sajnos nem opció, mert nincs még jogsim, de szeretnék, csak jelenleg még anyagilag nem tartok ott.

Köszi a válaszokat! Előre is!

2021. dec. 13. 17:06
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ez kibirhatatlan. Ugy tudom meg soha senkinek nem kellett ennyit gyalogolnia/rollereznie a munkahelyere.
2021. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Tehát kb. 35, max 40 perc alatt (rollerrel) beérnél a munkahelyedre. Mi az, amit nem lehet ebben bírni? Mondjuk, ha nagyon nagy hó van, akkor el tudom képzelni, hogy nehéz, de mentem én már mínusz 10 fokban is gyalog, süvítő szélben simán túléltem :-)


Igen, kibírható, mások napi 1 órát, másfelet is utaznak a munkahelyükre.

2021. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

Bár lesz ez néha másfél is, mert nyilván a busz se úgy jön mire én mindig majd odaerek végzés után gyalog.

2021. dec. 13. 17:20
 5/27 A kérdező kommentje:
Inkabb maga a 2 km volt a fő kérdés, hogy azt mennyire lehet bírni gyalog vagy rollerrel
2021. dec. 13. 17:20
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Én minden egyes nap 3km-t gyalogolok a munkahelyre, igazából még jó is, mert kiszellőztetem közben a fejem.
2021. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, vannak emberek, akik elmennek futni munka előtt néhány kilométert. Nézd úgy, hogy Neked nem kell "kondiznod", mert Neked ez lesz a kondiban tartás :-)
2021. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, egészséges életmód !:D :|

6. De te ezt hogy birod? Nem vagy emiatt stresszes?..

2021. dec. 13. 17:28
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
2 km az nudli. te sosem gyalogolsz?
2021. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Dehogynem. A képzésre, ahova járok másfél órat utazom. 20 perc vonatig, 45 perc vonat, majd megint 20 perc gyalog. De ez 1,6 km gyaloglás.
2021. dec. 13. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!