Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kriptodeviza minősítő,...

Milyen kriptodeviza minősítő, összehasonlító oldalakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan oldalakat javasolni ahol a különféle kriptodevizákat minősítik és sorolják be különféle kategóriákba? A részvénypiacon megszokott, hogy a brókercégek a részvényeket vételre, eladásra, tartásra stb. javasolt kategóriákba sorolják, célárfolyamokat határoznak meg. Tudnátok hasonló minősítőket javasolni a kriptodevizák esetében? Esetleg blogok, vlogok, fórumok is jöhetnek amiket rengetegen követnek. Fontos lenne, hogy olyan forrás legyen aminek sokan hisznek és amit sokan követnek világszinten is. Ezért elsősorban külföldi oldalakra gondoltam, de magyar is lehet ha jónak tartjátok.

2021. dec. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy érdemben nem tudok ehhez hozzászólni, de köszönöm, hogy te is kriptodevizának hívod :)
2021. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval olyan shitcoint keresel amirol vannak hirek? Redditen esetleg...
2021. dec. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy lottó meg kaparós sorsjegy helyett veszek ilyeneket, csak baromira nem értek hozzá és olyan nagyon nincs időm elmélyedni a témában. Olyan összehasonlító oldal kellene, ahol besorolják az ilyen-olyan coinokat vételre javasolt, eladásra javasolt stb. kategóriákba. Nem is tudom, hogy egyáltalán létezik-e ilyen. A részvényeknél ott van pl. a zacks.com vagy a tipranks.com és még egy csomó másik. Valami hasonlót keresnék, csak a kriptodevizákra specializáltat.
2021. dec. 14. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!