Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények, tapsztalatok a...

Vélemények, tapsztalatok a greenpanthera.com oldalról?

Figyelt kérdés
Küldik folyamatosan a kérdőíveket, de mind használhatatlan.

#Kérdőíves pénzkereset. #Pénzkeresés kérdőívekkel.
2021. dec. 16. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2021. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet hogy így van. Bár az ajánlott oldalak közé tartozik.
2021. dec. 16. 10:38
 3/7 anonim válasza:
100%
Én sem tudtam még egyetlen kérdőívet sem kitölteni. Vagy el sem indul vagy pedig 1-2 kérdés után kiírja, hogy nem vagyok megfelelő célszemély.
2022. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A weboldalra belépve kell megnyitni a kérdőíveket. Ha emailben nyitod meg, úgy nem működik
2022. máj. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem értem másnak hogyan működik, mert már 30 kérdőívet kitöltöttem, ebből 28-at a végén elutasította, mert "nem vagyok benne a célcsoportben". Kérdezem én, hogy akkor mégis mi módon lehet ezzel pénzt keresni? Mert eddig ráment közel 3 órám és kaptam 40 centet...

A segítséget előre is köszönöm!

2023. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TOTÁL KAMU! Teljesen tisztességtelen cég.

Folyamatosan azt csinálja, hogy végig kitölteti veled a kérdőívet. rászánsz sok időt, majd a végén azt írja ki, hogy "sajnáljuk az ügyfél más célcsoportot keres". Nyilván ez nem igaz, ők megkapják a pénzt a válaszaidért téged meg ezzel ráznak le.

Néha jóváír valamennyit, de arra esélyed sincs, hogy a kifizetési minimumot megkeresd.

2023. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban sok a nem kitölthető kérdőív, ennek ellenére háromszor elértem a 30 $, amit rendben ki is fizettek.
2023. okt. 3. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!