Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag easyboxban automatikus a...

Emag easyboxban automatikus a vissza utalás?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy emag easyboxba terméket előre fizetéssel, viszont túl későn vettem észre, hogy régi telefonszámot írt be automatikusan. Telefonon próbáltam elérni őket, de 28 percnyi próba után megúntam és felbaszott. Ha azt a terméket nem veszik át, automatikusan vissza utalják az összeget?

2021. dec. 16. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, az át nem vett termék visszaszállításra kerül, de honnan tudják, hogy pl. betegség vagy téves információ miatt nem vetted át?

Nem fognak utalni..

2021. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
en is ugyanigy jartam... mi lett vegul?
2021. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2. vagyok

en vegul elertem oket es atirattam, de jott email, hogy nem csak smsben hanem emailben is kuldik a kodot, szoval nem kell aggodni

2021. dec. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!