Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy csomag...

Hogyan zajlik egy csomag feladása?

Figyelt kérdés
Egy csomagot szeretnék feladni, 1kg tömeg alatt. Mivel érdemes ezt megoldani, melyik futárszolgálattal? A cél hogy gyorsan, épségben odaerjen és persze elfogadható áron. Esetleg postával? Illetve hogyan kell feladni? Milyen adatokat kell ráírni és hova?

2021. dec. 19. 20:26
 1/3 anonim válasza:

Nekem csak a Gls futárszolgálattal van tapasztalatom. Van egy csomagfelvevő pont a városban. Délig szokták azokat a csomagokat fogadni, ami másnapra biztosan ott lesz a címzettnél. A kis csomagok (XS csomag) olyan 1300 Ft körül van, a kicsit nagyobb 1990 Ft. De itt ki tudod számolni mennyi az annyi :


[link]


Feladáskor a címzett címét és a Telefon számát kell megadni, a telefon számon fogja értesíteni a futár. Kell még a te címed is. Ezeket te írod rá egy matricás lapra, amit az eladó fog felragasztani a csomagra. Kapsz mellé egy kísérő levelet, amin rajta lesz egy kód, amivel tudod követni a csomagod, hogy merre jár az országban.

KB. Ennyi. Nem nagy dolog. Én bízom bennük, megbízhatóak. Ha van még kérdésed, írj :)

Kellemes ünnepeket kívánok 🎄

2021. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan odaérjen? És karácsony előtt 2 nappal szeretnéd feladni? Te egy másik galaxisban élsz haver. Az a szerencséd, hogy nem írtad, hogy olcsó is legyen... Mert van az a pénz, amennyiért a GLS elviszi...
2021. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uristen, ez már nekem fáj, hogy mennyire hülye vagy! Ki mondta hogy karácsonyig oda kell érjen?

Fejem fogom tőled

Ha valóban ilyen buta vagy sajnálom a családod!!

2021. dec. 22. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!