Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi jelent a folyósítási...

Mi jelent a folyósítási törzsszám?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítséget.

2021. dec. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis hol...??


NyugdíjfolyósítÓ, vagy micsoda?

2021. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A nyugdíjfolyósának kell kitölteni egy papírt, és itt kéri.


Ezt írja:

Az ellátásra jogosult folyósítási törzsszáma: | | | - | | | | | | - | |.


Tehát egy 8 jegyű szám, bár talán betűt is tartalmazhat, nem tudom. Próbáltam feltüntetni az üres kockákat, ami a szöveg után jön.

2021. dec. 20. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs rajta a banki utaláson, mikor kapod a nyugdíjat???
2021. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem én kapom, a fiam visszaél vele. Kaptam egy papírt, amit ki kell tölteni, hogy új bankszámla számot tudjanak nekem nyitni. Ez nem nyugdíj amúgy, támogatás. Csekélyke, de akkor is jól jönne. Én ugye megkaptam a papírt, de magam sem tudom hogyab kell kitölteni. Mi lehet az a törzsszám?
2021. dec. 20. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
4: mivaaan...?? hogyhogy nem te kapod a nyugdíjadat...??? Ez egyre zavarosabb.... Nem is nyugdíj? Akkor hogyhogy a nyugdíjfolyósító felé kell kitöltened valamit...?? Nem is vagy nyugdíjas?
2021. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi Kormányablakba, és kérj segítséget!
2021. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

9 számjegyű (3 számjegy, kötőjel, 5 számjegy, kötőjel, 1 számjegy), egy külön okmányon szerepel, az ellátás megállapításakor kaptam.

Egy 13x10 cm-es fehér papír, zöld betűkkel. A hátoldalán ott a figyelmeztetés, hogy őrizzem meg, mert az ügyeim intézése a törzsszám alapján történik.

Egyébként, évente, év elején küldenek egy igazolást az előző évi ellátásokról, azon is szerepel a törzsszám.

2021. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen. De mi van akkor, ha én nem tudom?
2021. dec. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!