Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki gyári...

Van itt olyan aki gyári munkás? Ha igen mesélnétek hogy milyen? Hogy bírjátok? Mennyire szeretitek/utáljátok? Hány műszak? Én bele gondolni is félek milyen lenne gyárba dolgozni Nemtudnék ott dolgozni hányingerem van ha a gyári munkára gondolok

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyen súlyosak a panaszaid,akkor én inkább bele sem kezdek.
2021. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem én nem dolgozok gyárba és nem is tervezem.

Csak látom ahogy lehajtott fejjel kullognak a gyári munkások és félelmetes bele gondolnom hogy milyen lehet az életük a gyári munkásoknak és kivancsi vagyok hogy tudják élni az életüket a gyári munkások

2021. dec. 20. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Én egy hétig bírtam, börtön hangulatú volt az egész, főleg idősebb asszonyok, emberek dolgoztak ott, akik rendesen csicskáztatták a fiatalokat. Voltak nagyon kedvesek, segítőkészek is, de aki engem betanított az pont egy bunkó tahó nő volt, aki ha kérdeztem tőle valamit (mivel új voltam, így nem tudtam mi hogy működik, muszáj voltam őt kérdezni a betanulásnál) folyton forgatta a szemét, azt hittem már meg akar verni, annyira támadóan lekezelő volt. Aztán műszak végén az öltözőben is gúnyos neveken szólított engem, na az volt az utolsó napom ott. Azóta nem láttak többet, felmondtam a francba. Lehet jobb lett volna kicsit kitartóbbnak lenni, de engem ez az egész arra emlékezetetett, amikor a suliban szekáltak. Előhozta belőlem ezeket a traumákat, úgyhogy én személy szerint nem bírtam ezt a részét, bár a munka és a műszakváltás nem okozott gondot, a munka kifejezetten tetszett is, egész belejöttem. De a környezet valami iszonyat lehangoló és toxic volt, nagyon sok volt a buta, beszólogatós, perverz ember, asszony. Azt mondtam, hogy azért a kis 150 ezer forintért én ezt a lelki b.szogatást nem fogom eltűrni. Most valami másat, egy műszakos munkát keresek, de sajnos pont a "legszerencsésebb" környékre születtem.
2021. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Két műszakban dolgozom, és szeretem a munkám. Szeretem a munkatársaim nagy részét. Jó sokan vagyunk, mindenkivel váltunk egy-két szót. Szerencsére nem szalagmunka. Azt is csináltam régebben, az embertelenül unalmas volt. Többet keresek, mintha egy irodában ülnék. Mivel két műszakban dolgozom, délelőtt, vagy délután el tudom intézni a hivatalos ügyeimet, nem kell szabadságot kivennem. Be vagyok jelentve a teljes fizetésemmel, nem csak minimálbérre. Jár szabadság, végkielégítés, munkanélküli segély. Nem olyan szörnyű.
2021. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!