Így el lehet adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1.5 hónapja kihoztam részletfizetésre egy JBL extreme 3-at..viszont ahogy telt az idő rájöttem, hogy nem igazán van nekem erre szükségem mivel nemtudom kihasználni adottságait.

(Igen tudom végig kellet volna gondolni,de akkor tetszett ki akartam próbálni, hülyeség volt tanúltam belőle.)

Tehát így részletfizetés alatt én eladhatom a hangfalat? A választ előre is köszi



2021. dec. 29. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eladhatod, de a részlegeket tovább kell fizetni.
2021. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

* részleteket

Bocs az elírásért.


Amúgy nem értem, mit kell egy hangfalon kipróbálni, vagy hogy nem lehet felmérni, hogy tudnád-e használni. Ez csak egy hangszóró, hallod belőle a zenét, a szomszédaid is hallják slusszpassz.

2021. dec. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze ez tiszta. Csak az érdekelt így el-e lehet adni, köszi.:)
2021. dec. 29. 02:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy ez a cucc több, mint 100 ezer? Nevetséges, hogy egyes emberek mennyit képesek fizetni egy márkanévért...
2021. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!