Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen weboldalakat, blogokat,...

Katoonene kérdése:

Milyen weboldalakat, blogokat, újságot olvastok rendszeresen?

Figyelt kérdés

Hali, főleg pénzügyi, gazdasági témában lennék kíváncsi, de ha horgolásról olvastok, arra is kíváncsi vagyok:)

Kifejezetten politikai bevallom nem érdekel, mert az rég nem normális szint.


Nekem szegényes a felhozatal: napi, portfolio, kiszamolo blog.


Régen Hvg, de ott is túlsúlyos a politika.


Angol német is lehet.


Köszi



2021. dec. 30. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] -informatikai, nem pénzügyi.
2021. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Index portfolio de ezeket csak azert mert unatkozok, semmi relevans cikk nincs, csak politika es clickbait.


Normalis cikkek penzugyes blogokon vannak, variance ( kripto, bar mar nem tul aktiv ) kiszamolo


Vilag torteneseirol specifikus dolgokrol redditen szoktam ertesulni, peldaul r/bitcoin, r/personalfinance ilyensmik.


Spotifyon podcastok, ksh, alapblog stb

2021. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: köszi, igazából az is belefér, mert abból is van elmaradásom, mik vannak a világban.

Példa: 1-2 hónapja kezdtem el a telefonomat úgy használni, mint egy okostelefont, gondolok itt arra, hogy lehet kártyával fizetni rajta, vagy más eszközzel szinkronizálható jegyzeteket készíteni. Gondolom triviális, de eddig nem tudtam, és sokat segített volna a múltban is.


2:Felkeléstől elalvásig naponta kb. másfél olyan órám van, ahol mondjuk unalomból én is az index és társait, facebookot pörgettem, de igyekszem kitakarítani az életemből. Podcastet el is felejtettem kérdezni, ki mit hallgat/néz, én naponta fél órát vezetek is, így a rádió helyett azt hallgatok. Most alapesetben könyvet olvasok ebben a másfél órában, de van amikor csak 5 perc idő van, ilyenkor sajnálok belekezdeni, nem élvezetes, mert mire belemélyedek, vége is.

2021. dec. 30. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyar: Index, Telex, Növekedes.hu, Mno.hu, 24.hu, 444.hu, Portflio, Napi, néha Origo, Magyar Narancs, Népszava. Facebookot nem használom hírolvasásra, a Youtube-n viszont gyakran nézek dokumentum filmeket, interjúkat, podcastokat.


Külföldi: Tass.ru (oroszul), Bloomberg (angolul) és Google alapján feljövő cikkek, tanulmányok (szintén angol nyelven)

2021. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HWSW, Kiszámoló, Fintechzone, Portfolio, Napi.hu, Index, Telex, HVG.
2022. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2022. jan. 2. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!