Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagom lassan 6 hete a...

Csomagom lassan 6 hete a Nemzetközi Posta Kicserélő Központban van, meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Eddig még egyetlen egy csomagom sem volt ott ennyi ideig:/ a tracker azt jelzi, hogy november 23.-a óta van a Központban. Semmi emailt nem kaptam róla, hogy fizessek vámot, meg értesítő sem jött a postától, hogy megjött volna a csomag. Ilyenkor bármit lehet csináli a várakozáson kívül, vagy inkább adjam fel?

2022. jan. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én decemberben jártam így aztán egyszer csak az aliexpress lezárta a rendelést. Amikor reklamáltam kiderült hogy a kedves magyar posta visszaküldte a csomagot azzal, hogy nem intéztem a vámolást.

A postától semmilyen értesítést nem kaptam, pedig többször is érdeklődtem mi van a csomaggal. Szerencsére visszakaptam a pénzem.

Szóval szerintem totális a fejeltlenség most a Nemzetközi Posta Kicserélő Központban. A helyi postán kaptam ezt a telefonszámot : 1 421 7235. Próbálj itt érdeklődni.

2022. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonálj nekik. Az mindig a legjobb megoldás, bármi bajod van. Az emailezgetés, várás, gyakorizás semmit nem ér ilyenkor.
2022. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Látom, h nem friss kérdés, remélem azóta a kérdező problémája megoldódott, de arra akarok reagálni, hogy bár az ügyfélszolgàlat azonnal felveszi a telefont és segít, semmit nem csinálnak azt érzem, ezzel szemben az emailemre azonnal válaszoltak és elkezdték az ügyemet intézni. Telefonon 2 nap különbséggel az ügyintéző újra végigkérdezte az összes adatom és elindított egy folyamatot, amit egyébként ugyanő két nappal azelőtt állítólag már megcsinált, de mégis azt mondta ő nem látja a rendszerben… egyébként nonszensz az egész posta, én sem kaptam semmiféle éttesítést kérdezőhöz hasonlóan hogy van csomagom a postánál és hozza a kézbesítő, majd mikor itt volt nem hívott fel telefonon hogy melyik a kaputelefonom, hanem hibás címzéssel visszaküldette külföldre, én ezért vesződöm velük 1 hete, de azt érzem, a vége úgyis az lesz, h visszaküldik külföldre, hiàba telefonáltam utána 6 napon át
2022. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!