Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol/hogy tudok 14karátos...

Hol/hogy tudok 14karátos arany ékszert venni 10.000ft/gramm áron venni vagy annál olcsóbban?

Figyelt kérdés
Van a Lakatos Brendon akinek 14karátos 305grammos arany nyaklánca van amit 2.200.000ftért vett ami átszámítva kb 7500ft/gramm és érdekelne hogy hol/hogy vehette ilyen áron [link] és ha már itt tartunk egy csomó roma származású ember rendelkezi nem kis arannyal így neten látva jobban körülnézve,és érdekelne hogy hogyan jutnak hozzá ennyi aranyhoz.

2022. jan. 4. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy több éves videó.


Amiről meg beszélsz cigány fuxok, a legtöbbször trombitaréz, nem arany.

2022. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azok az ocsmány nagy fuxok ugyan nem aranyból vannak! Ezen a videón sem látszik semmi, csak egy hülye cigánygyerek akar vagánykodni.


Egyébként meg eddig tart az intelligenciájuk a cigányoknak, hogy a kilós fux, ami lehúzza a nyakát az kell, de ha netán dolgozni kéne akkor "rásszistá mágyárok nem segítik á romákát"

2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyébként Latakos Brendon akkora egy kamugyáros cigányvéglény hogy a neve se nem Lakatos se nem Brendon. De az aranyai is ugyan akkora kamu mint ő maga.


Lőrinczfalvi Gusztáv a valódi neve.

2022. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lakatos brendon kilétére voltam kiváncsi hanem arra hogy miként tudnék törtarany áron aranyhoz hozzájutni a nélkül hogy zálogházat/ékszerboltot nyitnék,másrészt az a arany a nyakába igazi,egy konkrét létező tipus amit nevesebb ékszerboltokba lehet is venni,pl hege gold,és igen tisztába vagyok lakatos brendon társadalomba ki töltött szerepével,és a nők futtatásából ki tellik neki hidd el,de ahogy mondtam nem rá vagyok kiváncsi,hanem arra hogy hogyan tudok törtarany áron hozzá jutni aranyhoz a nélkül hogy üzlethelyiséget nyitnék.
2022. jan. 6. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Te sehogy.
2022. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én miért "sehogy"?és más miért tudna?magyarázd már el nekem.
2022. jan. 6. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:

"az a arany a nyakába igazi,egy konkrét létező tipus amit nevesebb ékszerboltokba lehet is venni"

Persze, igazi. Te személyesen mentél el hozzá és nézted meg rajta a fémjelzést, ugye? Hagyjuk már!

2022. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fémjelet valamelyik liveban mutatta is.
2022. jan. 6. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Linkeld be. Vacak mobilos felvételen tutira nem látszik a fémjel.
2022. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem követem különösebben a munkásságát,nem tudom melyik livejaba mutatta.
2022. jan. 6. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!