Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecenben jelenleg melyik...

Debrecenben jelenleg melyik zálogházban adnak a legtöbbet egy vékony arany nyakláncért?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még egyben sem. Még mielőtt valaki azt írná, hogy nem éri meg inkább tartsam meg, mindenképpen szeretném pénzzé tenni, mert nem tetszik, még ballagásra kaptam. Ezenkívül ezüstöt szeretnék venni vagy bizsut. Az fiatalos és giccses.
2010. szept. 8. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom semmi közöm hozzá és nem is ez a kérdés, de gondold meg. Nem kapsz érte sokat, hiszen ha vékony, akkor max 2gramm lehet. az maximum 8-10ezer HUF. De akitől kaptad, ennél többet fizetett és gyűjtött rá és amikor vette, akkor szeretettel vette. Ha nincs más ajándékod tőle, egyszer lehet bánni fogod. Az arany örök érték.Eszmei értéke pedig az évek múlásával nő igazán.

Szóval ha nem vagy rászorulva, ne add el.

És elnézést, hogy nem a válaszra írtam, remélem nem sértettelek meg!

2010. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,nem sértettél meg. Ami az ajándékot illeti, nálunk nem szokás az ajándékozás. Több dologra is vágytam volna gyerek koromba és nem is drága dolgokra és erre kapok egy nyakláncot. Nem gyűjtött rá (szülők), mert volt egy pár és én kaptam a legvékonyabbat, amit már többen szóvá is tettek. Kellene rá egy medál, akkor nézne ki valahogy, de nem fogok rá költeni, mert nem szeretem az aranyat. Viszont téli cipőre, kinézett ruhára, jegyzetre, buszjegyre meg kell a pénz, mert sajnos nincs munkahely és nem szeretnék már felnőttként kérni a szülőktől, addig amíg nem találok valamit.

Kaptam német barátnőmtől egy zárható kis ékszer, kozmetikai táskát. Az ajándék. Soha meg nem válnék tőle.

Most ez a nyaklánc nem oszt vagy szoroz, ha kell a pénz.

Nem tehetek róla, ha valaki nem tud ajándékot venni.

2010. szept. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!