Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy már kb....

Észrevettétek, hogy már kb. két hetente növekednek az árak a boltokban?

Figyelt kérdés
Vannak kedvenc termékeim, élelmiszerből is és kozmetikumokból, ezeken tűnt fel először, a hirtelen 100-200 Ft-os áremelkedése, de ez már régebben volt. Tegnap vásároltam egy élelmiszerboltban ès minden drágább. Szó szerint. Egy kis csoki aminek megszoktam, hogy 80 Ft most 90 Ft, amire megszoktam, hogy 450 Ft most 500 Ft volt, nincs kedvem kiszámolni, hogy kb. hány %-os áremelkedés ment végbe 1-2 hónap alatt, de olyan 5-10%-ra saccolom, ha így haladunk, az országban mindenki milliomos lesz, mert annyi az alapvető kiadás egy háztartásban pl. már egy normális kenyér is 400-500 Ft. Ès jelenleg még mindig számos ember dolgozik olyan órabérben, ami alig éri el az 1000 Ft/óradíjat.

2022. jan. 19. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Nem vettem észre, hogy bármi is drágult volna
Észrevettem, de minimális a változás
Észrevettem, zavar is, de a pénztárcámon nem látszik meg
Észrevettem, zavar is, le kell mondanom pár élvezeti cikkről
Észrevettem, azóta többet nélkülözöm
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Igen, és? Mi a kérdés?


Unatkozol?

2022. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:))

Mit gondoltál a minimalber emeles nem fogja magaval rangatni mindennek az arat?


Pont olyan ez mint a csok es a babavaro, szepen beepul az arba...

2022. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Ja, ez a 10% infláció, meg minimálbér emelés akcióban.


Szerencsére a megélhetési költségek csak töredéke a pénzmozgásomnak, ezért nem érint meg, de persze szar.

2022. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!