Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP kártya februártól?

SZÉP kártya februártól?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, hogy milyen üzletekben és milyen termékekre lehet felhasználni a SZÉP kártya egyenlegét februártól. A zsebek átjárhatók jelenleg is működik, azt tudom, de a februári változásokkal nem vagyok tisztában.
2022. jan. 21. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Május 31-ig vehetsz hideg élelmiszert. Hogy abba mi tartozik bele és mi nem az passz.
2022. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenre költhetsz ami élelmiszer kivéve dohányáru és szeszesital.
2022. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kár, hogy csak élelmiszert, mert így sem fogom tudni elkölteni a rajta lévő összeget.
2022. jan. 22. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem? A maximális összeg, ami Szép kártyára érkezhet (a három zseb együttesen) 37.500 ft egy hónapban. A mai élelmiszerárak mellett ennél jóval többet költ ma egy ember egy hónapban karjára. Főleg akkor, ha meleg élelmiszert is vásárolsz (étteremben vagy kajarendeléssel), akkor 1-2 hét alatt simán elfogy ez az összeg.
2022. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4

A munkáltatóm egy nagyobb összeget utalt kizárólag a szálláshely alszámlára. Vásárlásaim során igyekszem azokat az üzleteket megcélozni, ahol kedvező árban tudom vásárolni. Vendéglátóhelyeket nagyon nagyon ritkán keresek fel.

No már most azt a nagyobb összeget három hónap alatt elkölteni kizárólag élelmiszerre, nagy kihívás. Ha a hír nem kacsa, miszerint a zsebek közötti átjárhatóság 2022.12.31.-ig meghosszabbításra került, a problémám megoldódni látszik.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2022. febr. 5. 19:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!