Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » IQ Option platformon miért...

IQ Option platformon miért nem lehet a "binaris fogadásokat" elérni?

Figyelt kérdés

Szóval az IQ Option platformon szerettem volna binaris fogadásokat leadni, de nem lehet. Nem találom azt az opciót.


Tudjátok az az opció, amikor skalpolunk. 30mp, 1perc, stb a fogadási idő.


Hogyan,mit és hol állítsak be, hogy ezt tudjam a platformon csinálni?

Vagy ezen a platformon most Jelenleg ez a "piac" nem elérhető?


Pocket Option-on simán megtaláltam egyből ezt az opciót. Viszont nekem az IQ Optionon lenne jelenleg fontos! (Pocket optionon a minimum befizetés: $50, amég IQ-n: $10)


Egyébként később szeretnék befizetni majd a Pocket Option platformjára, viszont egyenlőre még csak $25-om lenne elkezdeni..)


Köszönöm a segítséget!



#bináris #kereskedés #Pocket Option
2022. jan. 27. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
mert azon a platformon nem elérhető ez a szolgáltatás.
2022. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Európában, így itt Magyarországon is tényleg illegális a bináris opciózás?? Akkor le sem tudom adózni, mert megbüntetnek, mivel tilos??
2022. jan. 28. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!