Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a vateráról?

Vélemények a vateráról?

Figyelt kérdés
vatera.hu
2010. szept. 9. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sok hamisítvány van, bizonytalan cuccot nem vásárolnék ott soha. Ennél már csak az ebay rosszabb ilyen téren...
2010. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem remek.

Rendeltünk már a hugomnak egész szobát!Szekrény ágy minden..Nyomtatót,sminket,ruhát.Szerintem nagyon jó oldal :)

2010. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig többszáz ruhát rendeltem onnan, és MINDEGYIK kivétel nélkül megérkezett és az volt, aminek hirdették.

Az a lényeg, hogy leelenőrizd mindig az eladóról írt visszajelzéseket, és akkor nagy valószínűséggel nem érhet meglepetés.

Ha kifejezetten olyan dolgot akarsz, aminél fontos az eredetiség stb. abban nem tudok tanácsot adni, de minden egyébben nekem tökéletesen bevált, nagyon jó, minőségi ruhák vannak, persze nem a 10 forintos pólókra gondolok.

2010. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én évek óta sok mindent vásároltam már ott...

Mobiltelefonokat, számítógépet, konyhai kisgépeket, cipőket, ágyneműt, karórákat, ruhaneműt, kabátokat...


1-2 kivételtől eltekintve csupa klassz holmihoz jutottam sokkal olcsóbban, mintha boltba vettem volna meg.


Mondjuk én nem szeretem a használt cuccokat, csak új holmikat szoktam venni és alaposan megvizsgálom az Eladót vásárlás előtt!


2 nappal ezelőtt például egy szuperjó kabátot szúrtam ki, ami a boltban 22ezer forintba kerül, itt hozzájutottam 9000 forintért!

Másnap már házhoz is hozták és sokkal jobban néz ki életben, mint a fotón, tényleg egy minőségi angol gyártmány (szélálló, vízálló) nagyon örülök neki!!!


[link]


[link]


De írhatnám a légkeveréses sütőt is, amit a Vaterán 12ezerért vettem (kiegészítőkkel együtt) vadonatújan és kiválóan működik...

2010. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!