Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért emelkedett az ob tampon...

~Rezi~ kérdése:

Miért emelkedett az ob tampon ára majdnem a duplájára? Ismertek olyan helyet ahol még az eredeti áron kapható?

Figyelt kérdés

#árak #tampon #OB #AMacskaRugjaMeg #AKutyaVigyeEl
2022. jan. 28. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokjál hozzá. Komoly infláció van. Szerintem nincs olyan termék, szolgáltatás, aminek nem emelkedett az ára.
2022. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ sajnos nem hatósági áras, így történhetett meg.
2022. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kínai üzleteket nézd meg esetleg.
2022. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kínai marketekben nézz körül, esetleg EcoFamily, "100-as" boltok. Én iazt használok és engem is bosszant, hogy minden ész nélkül drágul. Általában a legnagyobb csomagot veszem, ha darabárban azzal jobban jövök ki.
2022. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Sokszor a diszkont láncok saját márkás termékeit is a nagy "prémium" gyártók gyártják. Nézd meg ezeket Aldi, Lidl, Spar.

Ugyanez ha bemész az aldiba, a Pick téliszalámi 800ft az Aldis 500ft és azt is a Pick gyártja.. és ugyanaz csak más a csomagolása

2022. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ajánlani tudom a menstruációs kelyhet, hogyha nyitott vagy rá. Azt csak egyszer kell megvenni és sokáig használható. Én mióta megvettem, egyszer sem vettem tampont, már be is jött az ára, szerintem megéri és bele lehet jönni a használatába.
2022. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem védte meg a kormány.
2022. jan. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!