Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan/mennyi idő múlva...

Hogyan/mennyi idő múlva fizetnek a shutterstockon?

Figyelt kérdés

A kifizetetlen bevétel eddig majdnem 35 usd volt, de most lenullázódott és nem kaptam meg.

Ugye be van állítva, hogy ha eléri a 35 usd-t akkor kifizetik, és mivel most el is érte, ezért lenullázódott. De nem kaptam meg sehol. A beállításokban a kifizetés módja paypalra van állítva, de nem értem, honnan tudják hova kéne küldeni, hogyha nem is lehet róla több adatot megadni, vagy elég hozzá csak az email?

Kb 1 napja lépte át, vagy az is lehet, hogy több időbe telik mire megjön?

(semmi emailt nem kaptam róla)



2022. febr. 2. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor aláírtad a szerződést, kaptál többek között egy linket, ahol egy csomó gyakori kérdésedre kaphatsz választ:

[link]


Itt részletesen le van írva, hogyan működik a kifizetés:

[link]


Röviden: majd valamikor hónap közepén fogják elutalni.

PayPal működésével is ismerkedhetnél - elég a PayPal-hez tartozó email címedet megadni, hogy tudjanak neked utalni.

2022. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ☺☻☺☻☺☻
2022. febr. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!