Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet 365 VPN használata mellett...

Bet 365 VPN használata mellett a weboldal töltésnél nem megy tovább, csupán forog a kis ikon. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

VPN nélkül megy az oldal?


Próbáltál másik VPN-t, illetve másik böngészőt?

2022. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam nekem sem tölti be VPN alatt az oldalt.


Szerintem a megoldás az, hogy ha vásárolsz egy VPS-t pár dollárért lehet már venni egy hónapra arra elég kis szerver is, hogy meglátogassál egy oldalt.

Aztán valami plusz biztonság kéne még a számládhoz, hogy ne lássák az adatidat, bár ez VPN-nél is kell. Pl sms authentication amikor bejelentkezel.

2022. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kell vpn a bet365 használatához?
2022. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a hasznos infókat!!! A Bet elég hamar tilt, ha sokat nyersz. Harapnak, ha azonos hálózatról, azonos ipvel regisztrálsz újra.
2022. febr. 3. 03:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja értem, így világos.
2022. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak szolok hogy sokkal komolyabb check van mint hogy az ipt meg ilyeneket nezzenek. Nem lehet oket ip cserevel, halozat cserevel at baszni ha ugyanazt az eszkozt hasznalod.


Es evek ota nem elerhetoek vpnnel, nem veletlenul.


Ha korlatoztak hasznalj mas oldalt.


Kulonben sem nagyon tudnad megoldani a kifizetest, max csaladtagokkal, akik engedik hogy a bankszamlajukat hasznald.

2022. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!