Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online felmérések kitöltésével...

Online felmérések kitöltésével tényleg lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Napokban láttam hírdetést, hogy vannak kérdőívek/felmérések amikkel lehet pénzt keresni. Valakinek van ebben tapasztalata?

#felmérés #Kédőivek
2022. febr. 7. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb esetben is pár tíz forintra jön ki az órabérre számított kereset belőle. Direkt úgy vannak megcsinálva, hogy nagyon kevés kérdőívet kapj és nagyon magas legyen az a limit aminél a pénzed kiveheted. Több héten vagy hónapon át kell dolgoznod néhány dollárért, ami így a hülyének sem éri meg.


Az igaz, hogy lehet pénzt keresni velük. Csak nem mindegy hogy mennyit. Az ilyenekkel te sosem nyersz, és úgy általánosságban igaz marad a mondás, hogy az internetről csak úgy nem lesz pénzed, hiába "csak napi pár kattintás" az egész.

2022. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gombokat...
2022. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az első már leírt mindent amit én is akartam.


Nyilván arról szól a téma hogy ebből a kérdőívező oldal járjon jól, és nem te.

2022. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maximum filléreket, de valószínűbb, hogy semmit se kapsz. Nem éri meg kínlódni vele.
2022. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akár 50 forintot is
2022. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha több céghez is regisztrálsz és mindig kitöltöd, amit küldenek, akkor havonta 3-4 ezer Ft összejön.
2022. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pláne hogy nem is engednek annyi kérdőívet kitölteni, hogy egyáltalán lehetséges legyen 1 hónap alatt kifizetést elérni. :D
2022. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendszerint 5000-10 000 megtekintésre és kitöltésre kapnak 100 dollárt, ami 1-2 centet jelentene kitöltésenként, de ha beregisztrálsz neked már 1-5 dollár között ajánlanak érte.


Végiggondolva, ha 100 dollárt kap a cég, akkor ki kéne osztaniuk akár 50 000 dollárt is, ha ténylegesen fizetnének. Remélhetőleg ebből már te is rájössz, hogy kamu fizetés, kamu feltételekhez kötve, így soha nem jön belőle valós pénz!

2022. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kamu fizetés. A daedalusonline.eu-t és az orszagospanel.hu-t is nyugodtan lehet csinálni. Viszont mint írtam, pár ezer Ft jön csak össze havonta, mert nem küldenek olyan sok kérdőívet.
2022. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!