Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megvesznek egy NFT-t tőlem...

Ha megvesznek egy NFT-t tőlem akkor mennyi idő alatt kerül az ethereum a tárcámba? És pontosan hogy zajlik a folyamat?

Figyelt kérdés
Polygon rendszeren keresztül szoktam felrakni. Tudom nagyon ritka hogy megveszik de most tegyük fel hogy megveszik.

2022. febr. 9. 16:36
 1/8 anonim válasza:
27%

Én azt nem értem hogy az miért jó valakinek ha megvesz egy NFT-t? Mitől jobb hogy van neki ilyen grafikai képe?

Amatőr vagyok, de érdekel a téma.

2022. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert egyedi és onnantól kezdve övé a tulajdonjog az NFT felett. Manapság már minden lehet értékes amit hajlandó valaki megvenni. Bitcoin meg ethereum is egy lenne csak, ha az emberek nem pakolnak bele pénzt.
2022. febr. 12. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Már ne haragudj de az egész egy baromság.


Honnét tudod, hogy amit veszel azzal az eladó tulajdoni joggal rendelkezik?

Elmondom, hogy sehonnét lelophatja bárhonnét felrakja, te meg megveszed majd jön az alkotó aki perel te meg nem tudsz mit csinálni mert az ETH tranzakciók visszavonhatatlanok. Aztán megeshet, hogy vásároltál egy lopott cuccot. Bolondok aranya ez az NFT.


Az egész piac túl rizikós ezért nem is valószínű, hogy hosszú életű lesz.

2022. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó ez igaz de ezt a hibát valahogy meg akarják oldani majd. De most nem is az volt a kérdés hogy hülyeség vagy sem. Itt gyakorin a bitcoint is szidták két éve, most meg az nekik az isten. Xd
2022. febr. 14. 15:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ebből lehetne pénzem, nincs pénzem venni bitcoint meg ethereumot. Ott kell próbálkozni ahol van akár egy kis esély is.
2022. febr. 14. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Az OpeanSea NFT-piacon 13,3 milliárd dollár értékű kriptovaluta cserélt gazdát, de 80 százalékuk „lopott” termék volt.
2022. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a moderátor se százas ahogy elnézem. Szabályzatban ott van tilos offolni. Erre az én írásom törli. Ezt is csak be rakták ide rokonok
2022. febr. 14. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy ez engem is érdekelne, de elég hülye válasz adók vannak itt tényleg. A kérdést nem értik csak fújja a saját hülyeségét. Be sírok. Nem azt kérdezte hogy mi a véleményed az NFT-ről. 😂
2022. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!