Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy kocsma nem tartja be a...

Ha egy kocsma nem tartja be a nyitva tartási idejét, hol tehetek panaszt és milyen formában?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Jegyzőnél.
2010. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

A helyi önkormányzatban, de ne tedd simán csak rosszindulatból!Nagyon kellemetlen az állandó feljelentgetés.

Egy vállalkozó

2010. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Este 9 helyett, 11-ig, vagy akár éjjel 1-ig is nyitva vannak.

De ezt hogy ellenőrzik, hogy ez így van-e? Nem minden este van, de hetente többször előfordul.

2010. szept. 10. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

sehogy se ellenőrzik, és te fogsz rosszabbul járni, ha a részeg vendékeket ráduszítja a kocsmáros, hgy sajnálom fiúk mára vége a mókának mert ez a kcsg itt feljelentget ha nem zárok be!


Gondold át :D


Főleg ha falunk lax! :D

2010. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Átírják majd a papírt hogy nyitva éjfélig és ennyi.
2010. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a 11. kerületben ellenőrzik. A vállalakozói csoporttól mennek ki rajtaütésszerűen.
2010. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most jeleztem a közös képviselőnk felé, hátha szól nekik, de ha nem, én is a "hivatalhoz" fordulok.
2010. szept. 13. 20:43
 8/12 anonim válasza:

Én is egy hasonló dologgal küzdöttem, a végső tanulság pedig az, hogy költözz el!

A köcsög kocsmatulajdonossal senki nem tud szinte semmit tenni, te húzod a rövidebbet. Ja és addig van nyitva, ameddig akar, csak leadja a jegyzőnek a nyitva tartást.

2010. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Vazz, én meg már azt hittem valami normális poszt lesz, pl ki van írva hogy 3tól nyitva van, és ma is fél4ig kellett várnom a felesre!!!

Menj le inkább te is, ahelyett hogy feljelentgetsz.

2010. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kolibri71 válasza:
Nem addig van nyitva ameddig akar. Menj le, kérd meg szépen, hogy zárjon be időben, mert zavaró, ha nem elég, hívd ki a yardot. Akár minden este. Kimennek. Előbb vagy utóbb találnak ott egy túl fiatal vendéget, akkor hivatalból feljelentik, és ha párszor rámegy a napi bevétele a büntetésre, meggondolja a jövőben, hogy megéri-e nyitva tartani idő után. Ez bevált tapasztalat :)
2010. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!