Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi visz rá valakit arra hogy...

Mi visz rá valakit arra hogy milliárdos lottó nyereményért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Most láttam a neten. Hát komolyan mondom ki égett az agyam. Az ilyen az amúgy normális? Adta volna nekem azt a szelvényt inkább. Xd

2022. febr. 12. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb milliárdos nyertes élete totálisan tönkre megy. A barátaiból szipolyok lesznek, a pénz hamar elfogy és azután összeomlik minden.
2022. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
nem is tud róla, megveszi és után nem nézi meg hogy nyert e, elvesztette a szelvényt.
2022. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Elveszítik a szelvényt, azért nem szerintem.
2022. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Idős kisnyugdíjas megrémül a nyereménytől és attól tart, hogy elvágják a torkát a pénzért. Ezért nem veszi fel.
2022. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. Hát aki olyan hülye hogy elmondja az meg is érdemli. De tegyük fel valaki olyan sikeres hogy mindene megvan és nem kell neki a pénz. Kötelező költeni belőle? Nem, kötelező befektetni? Nem. Ha csak a számlán hagyja akkor is fial mert komoly kamatot kap rá. De élete végéig anyagi biztonságban lenne viszont. Ebben a világban sajnos bármi megtörténhet bármikor. Lehet beteg lesz a gyereke aztán kva sok pénz kell hogy megmentsék. Na akkor majd megbánja még hogy nem vette át. De ez csak egy példa ezen ne akadjunk fent bármi mást írhattam volna. A lényeg ennyi pénzt nem szabad veszni hagyni mert tényleg bármikor történhet bármi és akkor legalább ott van. Enni nem kér, sőt kamatozik befektetés nélkül is. Elmondani épesszű ember biztos nem fogja mert akár meg is ölhetik. A lényeg én ezt nem bírom felfogni. Amennyiben elhagyta a szelvényt az már egy más tészta, de ha nem akkor ez felfoghatatlan nekem.
2022. febr. 12. 14:20
 6/12 A kérdező kommentje:
4. Mint mondtam aki elmondja fűnek fának az meg is érdemli. Nyilván titkolni kell. Mert az emberek többségének az eszét elveszi a pénz és bármire képesek érte.
2022. febr. 12. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nincs, hogy nem mondja el. Mégis, hogy képzeled? Anyuka megnyeri az ötöst és nem mondja el a férjének, a gyerekeinek? Biztos elmondja, azok meg lehet, hogy elmondják az anyósnak, apósnak, sógornak, testvérnek és akkor már a fél város tudni fogja. Egy kisnyugdíjas, igenis megrémülhet, mert nem tudhatja, hogy nem fogja-e valaki megtudni, hogy nyert. Be kell menni a bankba és nyitni kell több számlát. Lehet, hogy a bankban pont ott dolgozik Gizike, az ügyintéző, aki egyből rácsodálkozik, hogy az általa is ismert néni, miért nyit több számlát. Lehet, hogy arra is képes lesz,hogy betekintsen a számlába, hogy mennyi pénz van rajta és honnan érkezett.
2022. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Elvesztik a szelvényt - mármint nem elhagyja az utcán, hanem otthon berakja egy újságba, aztán el is felejti a számokat, így azt se tudja, nyert-e...

Régebben hagyatékot vásároltam fel, a legkirívóbb eset, mikor a két életképtelen unoka megnézte, majd kidobta a 800.000 Ft értékű 16 db gépkocsinyeremény betétkönyv szelvényt!!! Postán 2 óra papírmunka után kifizették a pénzt. Az volt a mázlim, hogy a szemetet is el kellett vinnem, és a papírt szelektíven átválogattam... AMÚGY TÖBB SZÁZ NYERTES NEM VÁLTOTTA KI AZ AUTÓT!

2022. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na az kemény, mondjuk minek vesz lottó ha aztán meg se nézi nyert e. Ez is érdekes. Ez olyan mintha nem is venne. Xd
2022. febr. 12. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen lottó?
2022. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!