Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 1 milliód, mibe...

Ha lenne 1 milliód, mibe fektetnéd? Vagy hol érdemes lekötni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
hát a közoktatás fontos lenne, hogy az olyan éretlenek, mint te ne ismételjenek meg egy kérdést 666szor, hanem elolvassák a korábbi bejegyzéseket.
2010. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát ebben bizony én is egyetértek.
2010. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi az értelmes választ.Borzasztóan hasznos volt.Nem szoktam ebben a kategóriában nézelődni.Arra lettem volna kíváncsi,hogy most van -e olyan bank ahol esetleg magasabb a kamat.És érdemes-e lekötni,vagy jobb ha befekteti az ember valamibe.Most kaptam a pénzt,és nem akarom elkölteni,hanem lekötném,hogy kamatozzon.Aki ilyen válaszokat ad az kérem inkább ne írjon.Köszönöm
2010. szept. 11. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én független alkusz vagyok, és nagyon szívesen segítek Neked abban, hogy a te esetedben hol van a legjobb helye a pénzednek! :)

2010. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia,utolsó.Érdekelne az ötleted.Nagyjából felvázolnád miről van szó?
2010. szept. 15. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyan programokat néznék meg, amik hosszútávúak, nem kockázatosak (nem tőzsdés befektetések), ill. adó, és illetékmentes kifizetésűek lejáratkor, stb...! Hogy mik a + egyéni elvárásaid még egy befektetéssel kapcsolatban azok alapján mondanék konkrét megtakarítási-befektetési lehetőségeket. De azt ne itt, írásban, ez így egy kicsit hosszú lenne, meg nem is biztos, hogy minden dolgod mindenkire tartozik, aki ezt az oldalt nézegeti...
2010. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok. Annyit tennék még hozzá, hogy amennyiben küldesz priviben egyéb elvárásokat a befektetéssel kapcsolatban, úgy közelebb jutunk a Neked megfelelő módozat megtalálásában!
2010. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmibe!


Elinnám holnap! BUÉK!!!

2011. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!