Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztrálam az "ncore.cx"...

Regisztrálam az "ncore.cx" honlapra, viszont nem tudtam előre, hogy havonta von majd le 1490 Ft-ot. Hogyan lehet lemondani, bankkártya lemondás, új igénylése nélkül?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ht az egy kamu oldal, szóval pont a pénzre hajt, nem csodálkoznék ha nem lenne semi lemondaási opció feltüntetve, meg kell próbálni inkább a bank ügyfélszolgálatát megkérdezni, hogy ez és ez van, nem-e lehet emgoldani, hogy azt az adott rendszeres utalást letiltsák anélkül, hogy kártyát kéne cserélj.
2022. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen egyetértek az elsővel. Meg ha benne vagy a dologban, nem is cc az oldal egy ideje..
2022. febr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a .cc is cserélve lett kb tavaly nyáron .pro lett.
2022. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Kíváncsiságból beregeltem de fogalmam nincs hogyan fizettél mert nem kért semmit az oldal tőlem.

Ha kártyaadatokat adtál meg akkor kártya tiltás azonnal és új igénylés.

2022. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is beregeltem kamu email címmel, nem kért semmilyen kártyaadatot. Lehet a kérdező csak hirdetni akarja a saját oldalát?!
2022. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor viszont töröltetem a kérdést mert nincs semmi értelme
2022. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

én is belefutottam ebbe az oldalba :-( és tőlem is pénzt kért, de úgy állította be, hogy egyszeri "csatlakozási díj". most látom, hogy ismét levont a kártyámról. Semmilyen mail-t vagy egyéb visszaigazolást, megállapodást nem kaptam arra vonatkozóan, hogy hozzájárultam a rendszeres díjlevonáshoz. Az oldalon nem találok elérhetőségeket.

Egyébként az oldal működik, lehet letölteni is. Tehát, nem jelenthető ki, hogy semmit sem kapok a pénzért. De a gyakorlat persze az, hogy ez egy inaktív felület, ami a pénzlehúzásra megy. Ezt most megtanultam a saját bőrömön.

2022. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zoo-lee válasza:
Hogyan oldódott meg?
2022. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Mivel kifejezetten csaló oldal, kb sehogy.
2022. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!