Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon tömegesen megy...

Magyarországon tömegesen megy az interneten az ilyen különböző zavaros hátterű befektetések, borderline-piramisjátékok népszerűsítése, különböző zoom konferenciákon stb..?

Figyelt kérdés
Van egy youtube csatorna, aki ilyen zoomokat megy be széttrollkodni, és szinte mindig van ehhez alapanyaguk. Tényleg ennyire elvannak harapózva ezek a jól leplezett piramisjátékok?
2022. febr. 27. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik ez a youtube csatorna?
2022. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam ki nyilvánosan, mert tuti a nyakamnak ugrottak volna, hogy csak népszerűsíteni akarok, privátba belinkelem.
2022. febr. 27. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
ez aztán a minőségi időtöltés a részéről.
2022. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyéni vélemény, de a kérdés nem erről szól, szorítkozzunk arra válaszolni.
2022. febr. 27. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Az ehhez hasonlo youtube videok 99%-a megrendezett. Eleve mit ertesz az alatt, hogy tomegesen? 5 ilyen konferencia mar tomeges? 10? 100? 1000?
2022. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem találkozom velük. Lehet azért mert mindenütt tiltom (fb-én mindenképp) ezeket a hirdetéseket.
2022. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:
Az èletem jókora rèszèt gèp előtt töltöm, de nem talalkozok ilyenekkel 🤷
2022. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!