Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolut átváltási díj.?

Revolut átváltási díj.?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegyük fel,100.000 Ft-ot rakok fel Revolutra,abból veszek bitcoint-ahol az átváltási díj 2,5% így 97.500 Ft bitcoinom lesz. A könnyebb számolás miatt most tegyük fel egyből kivenném,akkor kb 95.100 Ft-ot kapnák vissza a megint 2,5% átváltási díj miatt?



2022. márc. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel igen.


De tegyük fel, hogy pl a Coinbase-re töltesz fel ugyanennyi pénzt mert akkor sokkal több marad a zsebedben.


Egyébként nekem úgy rémlik (nem biztos, hogy jól!!!), hogy a revoluton inkább 5% körül alakul a kripto tranzakciók költsége. Azért nem emlékszem pontosan mert mihelyt megláttam azonnal eldöntöttem, hogy ott nem csinálok ilyet. Ha jól emlékszem akkor a CB-n 0.5%.


Ettől függetlenül sokszor használom a revolut-ot, csak nem erre.

2022. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Revoluton amúgy sem bitcoint veszel, hanem VALAMIT, amire azt írja hogy bitcoin, és úgy változik az értéke, ahogy a bitcoinnak. Kiküldeni sem tudod onnan.
2022. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat😁
2022. márc. 2. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!