Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az etoron (tőzsde) dollarba...

Ha az etoron (tőzsde) dollarba kellett megadni mennyit utalok az ottani szamlamra, pedig amugy forintom volt a bankkartyan, akkor az most dollárra modosult amit oda utaltam?

Figyelt kérdés

Remélem érthető.

Az etoro szamlamon azt irja, hogy most van 110 dollárom, ha leakarom majd venni akkor dollarral egyenértékű forintot kapok?

Azért érdekelne mert amit atutaltam 100x dollárt az már elvileg több Forintot ér most.


Másik kérdés, hogy lehet visszautalni a bankkartyamra, valaki nem tudja hol kell? Azt tudom hogy 5 dollar egy utalás (bár annyi bónuszt adtak is eleve), csak hogy melyik menüpontban kell az alkalmazásban.



2022. márc. 4. 14:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!