Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek van a főállása mellett...

Kinek van a főállása mellett mellékese?

Figyelt kérdés

Kinek van plusz jövedelme pl, piacozásból, vaterázásból, jóslásból... stb.

Mennyit tudtok vele kb egy hónapban csinálni, és mennyi idő ráfordítással.

láttok benne potenciált, hogy főállás legyen.



2022. márc. 11. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van. Szerencsére nagyon jól beindult, kb háromszor annyit keresek vele mint a főállásommal, ráadásul kb fele annyi idő alatt úgyhogy március elején fel is mondtam, most töltöm a 90 napos felmondási időmet.
2022. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Mellekes volt de mostmar foallas lett.
2022. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Anno egyetemi tanulmanyaim alatt kezdtem el tozsdezni. Akkor nem gondoltam, hogy ebbol meg tudnek elni, de nagyon erdekelt. Az egyetem befejezeseig, 3 ev tapasztalatot sikerult nemi tokevel. Azonban volt egy anyagi celom amit elobb el szerettem volna erni mindenkepp a biztonsag erdekeben. 2.5 evig voltam elemzo egy bankban. Ez utan nem lattam tovabb ertelmet, hogy alkalmazott legyek.


Amit ehhez hozza kell fuznom, hogy a kezdettol fogva lekotott a tozsdezes. Sorban vasaroltam az ezzel kapcsolatos konyveket es minden szabad idom erre ment el. Nem gondoltam volna, hogy ebbol fogok meg elni es sosem a penz motivalt az egeszben.


Szerintem csak arra a "hobbira" fogsz tudni at allni a foallas helyett, amiben elhivatottnak erzed magad, es amiben jobbnal jobb tudsz lenni, idorol idore. Na meg persze, amivel meg teremted magadnak az anyagi szuksegletet mellekesen.

2022. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!