Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért terjesztik itt a trollok...

Miért terjesztik itt a trollok hogy Ausztriában meg Németországban egy sátor bérlése is 1000 euró havonta meg ugyanúgy nem lehet megélni béna melókból, amikor a valóság teljesen más?

Figyelt kérdés

Eközben pl. Grazban 400 euróért garzont bérelsz, amiben benne van a rezsi is (kivéve az áram)

[link]


"Mietpreis: 403,80 € Miete inkl. Betriebskosten exkl. Strom"


Ja és ott egy mosogató is keres simán 1300 nettót havonta. Gyakorlatilag simán tud egyedül élni, ebbe még egy autó fenntartása is belefér.


S félre is tud tenni.

Ja és 14 havi fizetés van.


2022. márc. 13. 15:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezt vessük össze a hazai helyzettel...ha egyáltalán találunk olyan várost az országban ahol bérlakásban tud élni egy mosogató...
2022. márc. 13. 15:53
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Kik terjesztik?
2022. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Graz Ausztria és azon belül is egy kisebb város. Nem Bécs és annak se az elit negyede.

Nézd meg Stuttgartot, Münchent, Düsseldorfot, Frankfurt, Köln jobb részein a lakásárakat. Mellékes hogy ha nincs normális munkád, nem is adnak neked ki lakást.

2022. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: hát te hülye vagy, én simán tudtam úgy bérelni ott úgy lakást hogy munkám se volt. Kauciót leraktam és ennyi.
2022. márc. 13. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok hülye. Hol béreltél? Ezekben a városokban?


[link]


Egy jobb budai kerület áraival vetekszik.

2022. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Grazban. Jobb budai kerület? És? Szerinted mennyi a fizetés? Nem pesti szintű, azt megsúgom.
2022. márc. 13. 16:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az a szánalmas hogy pesten annyi a lakásár. A fizetés meg...
2022. márc. 13. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanában dolgoztál külföldön vagy az előző életedben? Alapítványi sulinak vége?
2022. márc. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező...majd ha felébredtél tegyél fel újra egy reális kérdést...
2022. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!