Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudtam róla hogy ilyen az...

Jumpjur22 kérdése:

Nem tudtam róla hogy ilyen az előfizetés, kifizettem a weboldalt és eltűnt a fiókom, majd megláttam hogy egy Auer Witte Thiel nevű behajtói cég ami kapcsolódik az oldalhoz kér tőlem kifizetést. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egyszer fizettem elő egy oldalra ami hatalmas hiba volt, egy ideig vonta le a számlámról lefelé a pénzt de akkor nem is sejtettem, hogy milyen cég lehet ez, egy angol szövegként vonták minden hónapba lefelé a tagsági díjat.

Az oldal a "csakaszex" névre hallgatott, és 12 hónapja nem tudtam róla, de végig küldte a fizetési emlékeztetőt annyira nem is használtam azt az emailt. Csak most találtam rá, hogy küldik egy ideje, és mivel megijedtem befizettem mert kaptam egy Magyar nyelvű levelet ahol akadtak helyesírási problémák már követelték e hónapba a fizetést, ez a cég az Auer Whitte Thiel névre hallgat, a legutoljára kapott követelés két nap múlva jár le, és jelezték Angol nyelven hogy ha nem rendezem ezt akkor bírósághoz fordulnak majd. A furcsa az, hogy többet is követelt az a behajtói cég amennyivel tartoztam az oldalnak, de mint említettem ezt befizettem és amint befizettem a fiókom is eltűnt. 41 Euró-t követelnek tőlem, ezt megtehetik? Vagy kamu ez az egész, és csalás áldozata lettem? 10600 HUF-ot kért az oldal, de amit kérnek ezek 5000HUF-al több. Azt is be kell fizessem? Vagy nem kell? Tanácstalan vagyok. Ráadásul az előző Magyar levélben kaptam egy linket ahol betudom ezt fizetni de azóta többet kér ez a cég és nem igazán értem, hogy most mit is tehetnék, nem is válaszolnak a levelemre.



2022. márc. 15. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

:)

Hat ez eleg kesze kusza iras, most akkor elofizettel egy oldalra amit nem hasznalsz? Miert nem mondod siman le?

2022. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen fizettem elő, de nem tudtam hogy ez tovább fog halmozódni.

Már szerettem volna törölni is a fiókom, de már nem is létezik.

Kifizettem a tartozásom az oldalnál, de semmit nem kaptam hogy akkor megszűnt volna e a tagság.

És 5000 forinttal többet is kért az a behajtói cég.

2022. márc. 15. 12:12
 3/7 anonim válasza:
A buggyant férjem is így járt egy hasonló oldallal. (Úgy kell, mit bámészkodnak sexoldalakat). Szóval; vonták tőle is kb 3 hónapon keresztül, nem tudta az oldal törölni mert eltünt. Azt tanácsoltam, tiltsa le a bankkártyáját. Azóta nem tudják leemelni a pénzt. Próbáld meg.
2022. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bankkártyát le kell tiltatni akkor nem tudják tovább vonni. Az új igénylésének is lesz egy egyszeri költsége, de az csak egyszer lesz legalább nem havonta.
2022. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, mivel rám engedték ezt a csodálatos behajtói céget, így ki is fizetem azt amit követelnek, aztán magasról teszek rájuk hogy mit akarnak. Már letiltottam azt a kártyát.
2022. márc. 16. 11:00
 6/7 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de azt a behajtó céget is a csaló szexoldal üzemeltetői hozták létre, pont azért, hogy ráijesszenek az emberekre. Akármennyit is fizettél, nem fogják abbahagyni az e-mailek meg a postai levelek küldözgetését és még több pénzt fognak követelni.
2022. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni. Csaló tetü banda 😉👍
2023. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!