Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » CIG Pannónia biztosítással...

CIG Pannónia biztosítással egybekötött megtakarításról mi a véleményetek? Lakástakarék?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor egy ismerős alkusszal találkoztunk. Ő ajánlotta őket, és konkrétan ezt a portfóliót.


Én megmondom őszintén, kicsit tartok tőle. A szerződés kb. 8 évre szól. Nekem kicsit lehúzásnak tűnik. Igazság szerint csak azt nem akarom, hogy évekig fizessek havi x összeget, hogy aztán a végén a felét se kapjam vissza, vagy csak pont ugyanannyit, mintha párnába dugdosnám.


Az a baj, hogy én nem igazán értek ezekhez a megtakarításokhoz, mindenképp szeretnék, lakásra. A páromnak is van ugyanez a szerződése, ő megbízik benne.


Kérlek segítsetek nekem, hogy a fenti megfelelő e szerintetek, aki ért hozzá, vagy hogy tudtok e ajánlani valamit, amivel megéri takarékoskodni, ha lakást szeretnénk.


Köszönöm szépen.


2022. márc. 17. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehúzás. Mit gondolsz, az alkusz miből él? Miből van csúcskategóriás mobilja és menő kocsija? :D
2022. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden biztosítás ami nem allamilag kotelezett lehuzas. A biztosito abbol el hogy tobb penzt szed be mint amennyit ki kell fizessen. Arrol nem is beszelve hogy ha fixetnie kene akkor jon az apro betus resz...


Nem ismerem ezt a cibes konstrukciot de nagyon valoszinunek tartom hogy kevesebb penzt fogsz a vegen kapni mintha allampapirba raktad volna a penzt

2022. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a unit linked biztosítások lehúzások. Drágábbak, mint pl TBSZre venni egy ugyanolyan bef alap jegyet, mert magas a jutalék kötéskor.
2022. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!