Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha itt elküldtem a jelentkezés...

Ha itt elküldtem a jelentkezésemet, akkor várható, hogy vissza fognak jelezni?

Figyelt kérdés

[link]

Volt egy pont, ahol be lehetett jelölni, hogy telefonos visszahívást kérek vagy sem, bejelöltem hogy kérek. Jól gondolom, hogy innen azért csak kapok valami visszajelzést még ha nem is vesznek fel sehova?

Egyébként gépkocsivezető szeretnék lenni, ezt le is írtam, megvan hozzá mindenem akkor várható hogy behívnak? Itt is válogatnak az emberek között, vagy visszajeleznek mindenkinek?



#jelentkezés #honvédség #Nem tudom 19 évesen van-e egyáltalán esélye annal hogy felvesznek..
2022. márc. 18. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet, hogy sosem fognak keresni. De az is lehet, hogy csak 1 hónap múlva, vagy már ma.
2022. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nah, már e-mailben visszajeleztek😁

Mondjuk csak a jelentkezési feltételeket és lehetőségeket írták meg.🤷‍♂️

2022. márc. 18. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, akkor gyorsan válaszoltak. Sok sikert hozzá! :)
2022. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!