Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyugdíjmegtakarítás arannyal?

Nyugdíjmegtakarítás arannyal?

Figyelt kérdés
Érdemes aranyba fektetni nyugdíj megtakarítás céljával? Esetleg az ingatlan jobb? Mibe fektetnétek, ha nem banki megtakarítást akartok?

2022. márc. 22. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat aranyba semmikepp, ingatlan akkor inkabb.


Kepzeld csak el, hogyan megy egy ingatlan adas vetel, + az ingatlan berbe adva passziv jovedelem


Mig az arany nehez. 50 millios tetelnel mar a biztonsagos tarolas is hatalmas gondot okozhat. Arrol nem is beszelve hogy adas vetelnel rohadtul sokat buksz. Nagyon sok macera van vele. Nekem van aranyam, de csak par szazezres tetelben. En nem latom ertelmet ennel tobbet tartani aranyban

2022. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért gondoltam aranyra mert kis tételben halmozhatom, lakást viszont célszerű egyösszegben vásárolni, viszont láttam, hogy az arany bukós eladáskor. Nyilván ingatlanba fogom fektetni.
2022. márc. 22. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága a tárolás...
2022. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Részvény és ingatlan szerintem.

Lehet 2-5-10% arany is, de semmiképpen se az legyen az elsődleges.

2022. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!