Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp smartbankban megtudom...

Otp smartbankban megtudom nézni az azonosítóm?

Figyelt kérdés
Belépés előtt kiírja az azonosítóm, de ott (gondolom biztonsági okokból) csillaggal jelöli az első 4 számot. Viszont az alkalmazásba belépvel sehol sem találom. :( Nincs időm félórákat várni az ügyfelszolgálatra.

2022. márc. 22. 12:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem. De a bankszámla szerződésen meg tudod nézni. Amikor csináltattad a számlád akkor ahhoz kapnod kellett egy papírt az adataiddal.
2022. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy azon rajta van. Csak így kicsit egyszerűbb lett volna. 😅 Akkor kénytelen leszek azt előkeresni. Köszönöm a gyors választ.
2022. márc. 22. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az új alkalmazásba való regisztrációhoz kell. Arra ha jól tudom, van egy külön menüpont a SmartBank-ban, ott pedig megvan az azonosító.
2022. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy ott majd írni fogja, de sajnos nem. :/
2022. márc. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!