Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szolgáltatótól TV készüleket...

Szolgáltatótól TV készüleket kihozni hűségidőre megéri?

Figyelt kérdés
Én még nem igényeltem eddig. Utánna olvastam,tényleg ha egy évre kiválasztok egy csomagot akkor 0ft-ért hozhatom ki és csak a csomag havidíját kell fizetni? Vagy van valami rejtett költség?

2022. márc. 31. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát amikor én vettem az úgy nézett ki, hogy volt a TV-nek egy ára, amire a csomagod függvényében adott a szolgáltató X kedvezményt és az így keletkezett áron el tudtad hozni 0thmes részletre.

Tehát pl boltban volt 300 a TV. Ha te megkötötted a 2 év hűséget a meglévő vagy új szolgáltatásra havi 8e ft-ért akkor elhozhatod a tvt mondjuk 240e-ért.

Így havonta fizetsz 8k-t + 12k-t a tvért.

Nekem anno megérte amikor vettem, most nem néztem milyen akciók vannak, nem mindig olcsóbb.

2022. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ új ügyfél vagy-e .


Új ügyfeleknek ritkán adnak 0 Ft-ért részletre. Általában önrészt kell befizetni hozzá.


Nem lesz mindig olcsóbb.

Ugyanakkor olyan is van aki kihozza, használja majd még 1-2 év garival eladja 2-3 év után.

2022. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szolgáltatótól TV/Telefon/bármi SOHA nem éri meg.

Három dolog szokott lenni:

1. Vagy havidíja van a készüléknek és sokkal drágább, mintha rendesen megvennéd

2. Vagy nincs havidíja, de cserébe az előfizetés jóval drágább

3. Vagy szimplán valami vacak/régi készleten maradt készülék, amit nem érdemes megvenni

2022. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsó, de valóban meg kell nézni, hogy a végösszeg amit kifizetsz olcsóbb-e vagy sem.
2022. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!