Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 500ezer forintotok,...

Ha lenne 500ezer forintotok, ti melyik kriptovalutákra tennétek azokat?

Figyelt kérdés

Jobban megérné csak 1re feltenni mindet, vagy el osztva 3-5re?


A bitcoin, az ethereum classic-on és a dogecoinon gondolkodtam.

A bitcoinba annyira nem akarok bele merülni, ugyanis már nem annyira emelkedik az értéke mint korábban.

Ha az elmúlt 1hónapot vesszük figyelembe, akkor amíg a bitcoinnak az értéke 14%-al, addig a dogecoinnak az értéke 29%-al valamint az ethereum classic értéke 57%-al emelkedett.


Ha majd lejjebb menne az értéke valamelyiknek, akkor jó döntés lenne e ezekbe pénzt tenni? Vagy van esetleg még olyan kriptovaluta amit ajánlanátok?


2022. ápr. 6. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha neked csak a hozam a fontos, akkor 1/3 mértékbe vegyél mind 3 ból, majd meglátod melyikel fogsz jobban járni.


Ha te most fizetés eszköz szempontjából szeretnél vásárolni, akkor azt vedd figyelembe, hogy az adott crypto valutaval milyenek a lehetosegeid.

2022. ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem. Inkább valami biztosabb befektetést keresnék.
2022. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 befektetni szeretnék


#2 szerinted mi lehet biztosabb befektetés?

2022. ápr. 6. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

500k-t kár kicsikre osztogatni, persze teszt jelleggel minél több dolgot nézegetsz, annál többet tanulsz.


Én MATIC, LUNA, ETH, DOT-ba fektettem amikor lejjebb voltak. Most nem vennék. Most legfeljebb stablecoinba tenném be stakelni mondjuk 15% körüli éves kamattal, aztán megnézem hogy alakul a piac nyárig.

2022. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a bitcoin
2022. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha bitcoinba nem akarsz, akkor én a cardanot és az algorandot választanám. Meghatározóak lesznek a jövőben szerintem, de a bitcoin is fog még sokkal többet érni.
2022. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!