Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gls futár még kihozhatja a...

Gls futár még kihozhatja a csomagom?

Figyelt kérdés

Tegnap már megpróbálkoztak a csomagkézbesítéssel, viszont saját hibámból elfelejtettem házszámot írni, ezért már csak a sikertelen csomagkézbesítésről kaptam e-mailt. Azonban se sms-t nem kaptam, hogy mikor küldik ki aznap (3 órás intervallum), se a futár nem hívott mobilszámra, hogy hiányzik a házszám, hova kell kézbesíteni…

Módosítottam, hogy ma hozzák ki, odaírtam a házszámot is, viszont ma szintén nincs semmi sms( helyesen adtam meg a számot). A csomag a depóban van, semmi mozgás. Pedig mindig megkapom reggel 8 körül. Szerintetek várjak estig, vagy mit csináljak? Még a futár telefonszámát sem küldték sehol, pedig azt is folyamatosan megkaptam. Valakinek hasonló tapasztalata?


2022. ápr. 13. 11:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!