Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a kormány...

Mit gondoltok, a kormány megfogja hosszabbítani a családtámogatásokat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 21:25
A kérdező szavazást indított:
A jelenlegi helyzet tarthatatlan, kifogják vezetni a támogatásokat
Elbírja a költségvetés, hosszabbítva lesz
30 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem bírja el a költségvetés, de nem fogják kivezetni.
2022. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
vesznek föl még hitelt.. így is már kb visszafizethetetlen mennyiségű hitel van az országon, nem oszt nem szoroz még pár 1000 milliárd.
2022. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek, de ne így legyen.
2022. ápr. 15. 21:44
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan, hiszen támogatni kell a vállalkozók családjait. Az tarthatatlan állapot volt, hogy csak 50 milliót kérhettek egy 2 szobás tákolmányért amiből mindent kispórolnak és ukrán / román feketemunkásokkal okádják össze. Így viszont, hogy jár pár ingyen tízmillió kérhet érte 70 milliót is, pikk-pakk megvan az új X7-es BMW, a család abban érzi jól magát, támogassuk hát őket!
2022. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
A költségvetés már rég nem bír semmit. Ettől függetlenül szerintem megtartják a teljes családtámogatás palettát. Feltételezem ez és a "nyugdíjemelés" tartotta őket kormányon, így teljesen elkaszálni nem fogják, mert 4 évnél tovább terveznek hatalmon maradni...
2022. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megtartják, hiszen hasonló "pazarlás" miatt vannak még hatalmon.

Viszont a pótlás egy részét úgy fogják megoldani, hogy kitalálnak még egy-két adót, amit a polgárok fognak megfizetni, és elmesélik, hogy mindezért az ukrán-orosz háborút lehet okolni.

2022. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy részük hasznos sztem, adókedvezmènyek stb, a lakásra adott pénzek már érdekesebb kérdés, sztem az epitoipar felszivja ezeket.
2022. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elkaszálni biztosan nem fogják teljesen, sőt, a következő választások előtt, majd megint odadobják csontnak az adó visszatértítést a gyerekeseknek (nem irigylem, nekem is van kettő, de akkor is egy balfas* döntés volt).

Gombokért az átlag magyar eladja a saját anyját is, tudják ezt ők nagyon jól, mindig találnak majd valamit, amivel megvásárolhatják a gondolkodni és előre látni képteleneket, csoportokat emelnek fel és ki, aztán busásan megfizettetik mindenkivel. Ahogyan eddig is.

Az átlag magyar meg annyira ostoba, hogy még mindig nem jött rá: mindig az ingyen pénz a legdrágább.

2022. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme két választás között erre szórni a pénzt. Azt mondták a babaváró 2022.12.31-ig igényelhető. Ők csak tartják a szavukat. Majd 2025-ben újra bevezetik a választások előtt. :)

A CSOK-ok talán maradnak.

2022. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Marad a csók
2022. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!