Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki segítenek nekem önéletr...

Valaki segítenek nekem önéletrajzot írni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Írd meg, küldd el és megnézem!
2022. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is segítek szívesen átnézni.
2022. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem tudom hogyan kezdjem, mit írjak bele.
2022. ápr. 16. 16:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a személyes adataimat (azt sem tudom ezek közül mit kell, név, születési év, lakcím, telefonszám, e-mail cím?), a középiskolát, az egyetemet (ez még folyamatban van) és egy nyelv ismeretét tudom beleírni. Viszont ez így csak pár sor.
2022. ápr. 16. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Célszerű volna rákeresned az interneten hogyan is épül fel az önéletrajz különben veszett fejsze az egész.

Amennyiben van bármilyen versenyeredményed, tagja vagy valamilyen szakmai klubnak az egyetemen, diákmunkákat ha csináltál, hobbi/érdeklődési kör, azért fel lehet tölteni még hiányzó szakmai tapasztalat nélkül is.

2022. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, találtam sablonokat is, de nem tudom mit írjak bele. Az általad felsoroltak közül semmit nem tudok felmutatni, max. hobbit tudok beleírni csak annak semmi köze nincs hozzá és nem hinném, hogy számít bármit is.
2022. ápr. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!