Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert jott divatba a trafikosn...

Miert jott divatba a trafikosnak, kisboltosnak stb, "jattot" adni? Futar csak-csak, taxis, fodrasz, pincer a teljesitmenye alapjan oke. De egy cigiarusnak? Miert? Furcsa... Ezt ki vezette be, kinek a talalmanya ugymond?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
En egyiknek se szoktam :)
2022. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Eddig még nem jött divatba ilyesmi.
2022. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Hat, ehhez kepest eleg sokan kovetik ez a mufajt nem tegnap ota.
2022. ápr. 16. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira sokan biztos nem, én speciel még életemben nem hallottam róla hogy valaki traffikban jattolna. Lehet te mozogsz ilyen furcsa körökben ahol ez valamiért szokás.
2022. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Eppen ma lattam egy hirdetest, ahol trafikba keresnek eladot, oraber 1100 Ft plus a jatt. Es olvasom, hogy boldog-boldogtalannak csak ugy szorjak a borravalokat, mint bolond a lisztet. Pedagogusoknak: ovonoknek, tanaroknak toronyorat lanccal, csillagokat az egrol, mindezt vetelkedve, ki tud tobbet es nagyobbat adni. Evek ota. Miert?
2022. ápr. 16. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmondhatnád, hol lehet bejutni abba a párhuzamos valóságba.
2022. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Faterom veszi az 1250Ft-os rakétáját és 1500Ft esetén nem kéri a visszajárót, az ilyen piás ürgék mindig felvágnak a borravalóval, egy kis keksz reményében, hátha majd egyszer...
2022. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. aha, ertem. Ismertem egy melost, aki a fizetesebol nem kert 2000 forintot, odaadta borravalonak a fonokenek. WTF? Amugy regen nem volt divat jattot adni a kereskedonek. 10-15 eve hoztak divatba. Felesleges.
2022. ápr. 17. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek olyankor többnek gondolják magukat amikor borravalót adnak. Abban a pillanatban milliomosnak érzik magukat és ez olyan felemelő érzést vált ki belőlük, de amikor kilépnek az ajtón, utána visszatérnek a való világba mert csórók.
2022. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom arra még nem gondolt senki hogy valaki szimplán nem szereti a teli van a zsebe 10-20ft osokkal….


Én is szoktam “borravalót” hagyni trafikban, de ezt nem úgy kell elképzelni hogy hatalmas összeget, max 100ft ot, mivel heti 1x járok ilyen helyre nem basz földhöz. Olyankor annyit mondok ha pl 1420ft valami akkor 1500ből kérek vissza oszt kész, egyszerűbb nekem, neki is. Nem azért hagy ott az ember 80ft ot mert annyira tele van hanem mert egyszerűbb nekünk, és gondolom sok 20-50ft ha összegyűlik azt a “jattot” kapja meg.

2022. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!