Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonos interjúnál ez...

Telefonos interjúnál ez mennyire számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha egy rövid telefonos interjún megkérdezik, hogy kb mennyi fizut szeretnék kapni, de megemlítem, hogy még nem sikerült utána néznem, hogy átlagosan mennyit fizet a cég így elég keveset mondtam... ez mennyire fogja befolyásolni a fizetésemet?

Esetleg a kövi interjún ezt lehetne korrigálni?

Előre is köszönöm a segíséget :) Pályakezdő vagyok.



2022. ápr. 22. 18:09
 1/2 anonim válasza:
100%

Hát, jó kérdés, hogy mi játszódott le a telefon másik oldalán lévő személy fejében. Ilyenkor két lehetőség közül érdemes választani: vagy magasat mondasz (nem irreálisan), és azt mondod, hogy rugalmas vagy, vagy azt mondod, hogy még nem dolgoztál, nem ismered a bérezési szokásokat, a lehető legtöbbet szeretnéd kihozni magadból, és ennek megfelelő fizetést szeretnél.

Azzal, hogy azt mondtad, hogy még nem sikerült utánanézned, szerintem nem növelted az esélyeidet, ugyanis ilyenkor az jut az ember eszébe, hogy felkészületlen vagy. Sajnos az se volt jó választás, hogy keveset mondtál, ilyenkor lehet, hogy azt gondolják rólad, hogy nem vagy elég magabiztos, nem értékeled a saját munkádat.

Szerintem ha megint megkérdezik, akkor javíthatsz, de véletlenül se állj elő vele, mert az nagyon rosszul fog elsülni. Csak akkor beszélj róla, ha az interjúztatók hozzák fel.

Sok sikert! :D

2022. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Semmi kivetnivaló nincs abban, ha megkérdezed a konkrét elképzelésüket, és az alapján döntesz. Elvégre a te életedről van szó!
2022. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!