Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnak bármit vásárolni, vagy...

Tudnak bármit vásárolni, vagy hitelt fel venni az adataimmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Véletlen haverom kocsijában maradtak az irataim (jogsi,személyi,lakcím,adó,taj). Tudnak külföldön kezdeni valamit vele? Szóltam neki hogy bent maradt, meg is találta csak hát többen vannak nem csak a haver. Honnan tudom hogy ha lehet akkor vesznek, vagy csinálnak e valamit a nevemre?? Személyi az az új fajta. Ujlenyomatos. Előre is köszi a válaszokat
2022. ápr. 25. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent es semmit. Ha barmit csinalnak torvenyre adod...
2022. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én azt honnan fogom tudni hogy pl egy hitelt vettek fel a nevemre vagy valami?
2022. ápr. 25. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fenykep a szemelyiden? 😁
2022. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De van, de erre semmilyen kerülő, vagy netán ismeretséggel nem lehet megoldani.
2022. ápr. 25. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
??
2022. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Kerdezo, te cigany vagy?
2022. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ennyire nem bízol a barátodban? Ha meg ilyet csinálnának, akkor tudnád, hogy ők voltak, szóval feljelented őket és kész. A 6. válaszoló kérdése engem is érdekelne.
2022. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!