Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg a Shein...

Miért nem jön meg a Shein rendelésem?

Figyelt kérdés
Április 11-én rendeltem egy ruhát a sheinről és az volt kiírva hogy április 20 és 24-e között fog megjönni, viszont még mindig nem jött meg. Plusz 15-e óta azt írja a Tracknál hogy transitba van Hollandiában. Emellett se a shein nyomkövető se a dpd oldalán nem tudom nyomon követni a csomagom. Ballagásomra rendeltem a ruhát ami pénteken lesz, abban reménykedtem, hogy addigra megjön. Viszont már 2hete megrendeltem. Írtam már fbn a sheinnek de semmi értelmes választ nem kaptam. Mi történhetett? Illetve ha jön a dpd-s futár akkor fog küldeni valami e-mailt vagy valamit? Csak mert én nyilván délutánig sulizok, anyukám meg dolgozik, szóval, ha nem lenne itthon valaki amikor kihozzák a csomagot mit csinálnak? Előre is köszönöm a válaszokat

#rendelés #DPD #Késik a csomag #Nem érkezett meg a csomag
2022. ápr. 25. 21:56
 1/3 palfydanka válasza:
100%
Szia! A Húsvét miatt késnek a csomagok, ez sajnos nem egyéni probléma, facebookos sheines csoportokban a napokban többször láttam ugyanezt a problémát, de már többen is írták, hogy a héten érkezik a csomaguk. A Sheinnek amúgy nem facebookon írj, hanem az applikáción keresztül a supportnak, először egy generált robot válasz lesz, de ha tovább viszed a beszélgetést, akkor egy munkatárs segít.
2022. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Azóta megjött a csomagod? Mert perpill én is ugyanebben a helyzetben vagyok.
2022. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem mindig megjott
2022. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!