Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen viszonylag kevesebb...

Milyen viszonylag kevesebb kockázattal járó,közepes (vagy magas) hozamú befektetési lehetőségek vannak 3-4 milliós összegben 3-4 évre, egyetemistaként?

Figyelt kérdés

Szeretném,hogy a pénzem ami apróbb dolgokra kvázi szerintem túl sok, de házra meg túl kevés,amire végzem az egyetemmel számottevő profitot termeljen nekem,hogy eltudjam majd kezdeni az életemet.


Ötleteket várok, a piripócsi ingatlan kiadáson és a banki ügyeken kívül IS, de kripto nem érdekel (próbálkoztam megérteni, de mivel alapból nem vagyok egy technikai zseni, nem ment, és olyanba nem vágok amit nem értek 100%osan). Sem network marketing (nem vagyok értékesitői vénával megáldva és az MLM etikai alapjai sem tetszenek).


Viszont minden kreatív ötlet jöhet :D



2022. ápr. 26. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin, nem kell megertsd. Random capitalon nyitasz egy tbszt, ott veszel 21 shares bitcoin etp-t ami egy olyan papir ami teljesen lekoveti a bitcoin aranak a mozgasat es 5 evig 3 evig nem nyulsz hozza. A nyeresegre meg a tbsz miatt csak 10 szazalek adot kell fizess a 15 helyett
2022. ápr. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hozam az esetek döntő többségében egyenes arányban áll a kockázattal. [Nyilván nem bennfentes üzletről beszélek] Tehát nincs olyan, hogy kis kockázat, magas haszon. Még közepes haszon se. Kis kockázat, kicsi haszon...
2022. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs. Ha nagy hozamot vársz el, akkor a kockázatod is arányosan nő. Állampapír, esetleg ETF, ha tőzsde.
2022. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utánna az ETF ek nek, nem fogod rajta a pénzed megsokszorozni, de nem is kell vele foglalkoznod napi szinten. Arra szamíthatsz körülbelül az ETF el(1-5 éves távlatban), hogy mire végzel az egyetemen apénzedet jó eséllyel nem fogja fel emészteni az infláció. Aztán csak ratad áll, hogy esetleg még szeretnéd e további 5-10 évre bent tartani.
2022. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!