Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek melyik a kedvenc altcoinja?

Kinek melyik a kedvenc altcoinja?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
amelyikkel nem találkozom
2022. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
LTC
2022. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Altcoinok mind kula, csak a btc
2022. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó nyilván a bitcoin más kategória de az altkoinok is fejlődhetnek idővel
2022. máj. 3. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a "fejlődhetnek" feltételes kifejezést már olyan szokszor hallottuk az altcoinokkal kapcsolatban.


DOGE 2021 májusától csak kihalófélben van a hype után.

SHIB 2021 október végétől ugyan ezt mutatja magáról.


Szerintem még sorolni lehetne, de amúgy ezekben kajak hisz valaki úgy komolyan a "pump & dump" on kívül ?


"Virtuális pénz", de mire ?


Most komolyan..

2022. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát a doge meg a shiba nem is fog mivel nincs mögöttük semmi.

Én ezeket nem is veszem számításba

2022. máj. 3. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor miket veszel az altcoinok közül ?
2022. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és miért a kedvenceid ? Mit tudsz velük csinálni ? Vagy milyen funkciójuk van úgy reálisan azon kívül, hogy meg lehet őket venni ?
2022. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ami a legnagyobb pl ethereum.

Akár solana

Kedvenc alatt azt értem hogy ki miben lát fantáziát profit szerzésre.

Nem kell más funkciójuknak lenni mint hogy meglehessen venni őket, ez a lényeg.

2022. máj. 3. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem kell más funkciójuknak lenni mint hogy meglehessen venni őket, ez a lényeg."


Pont ezzel válaszoltad meg az egésszet.

Egy "virtuális pénz", amin semmit sem tudsz venni.

Aktuálisan annyira van értéke, amennyire "tetszik az embereknek".


"doge meg a shiba mögött nincs semmi."

"Nem kell más funkciójuknak lenni mint hogy meglehessen venni őket, ez a lényeg"


Már ez a két kijelentés üti egymást.

Nem roszból én komolyan próbálom megérteni, hogy minek mi értelme van.

De ezeknél még több értelmet nem láttam annál mint, hogy melyiknél mekkora az adott "hype". Megnézném, hogy reál hányan profitálnak ebből azok közül akik casual vásárlók mert, hogy az aki kitalálta ilyen "alt coint" profitál valamilyen szinten az tuti.


Ne érts fére nyugodtan legyen bárkinek bármilyen kedvenc crypto valutája. Csak ha "virtuális" pénznek is van bejelentve akkor alapvetőleg el kellene látnia azt a funkciót, hogy egy gazdaságban az emberek kicserélik egymásközt termék/szolgáltatásért cserébe. Ezt a BTC nél még kisebb nagyobb mértékben el tudom képzelni, hogy aktuálisan most valaki valamire bevezi a fizetését.


De akkor az alt coinok ennyi erővel arról szólnak, hogy "kinek a meséjét/prédikációját hiszik el az emberek" és "hova fogja mindenki betolni a pénzét, reménykedve abba, hogy profitálni fog belőle". Ilyen alapon ez meg csak egy szerencsejáték, hogy jóidőben veszel jó helyen és reménykedsz bene, hogy drágábban el tudod valaki másnak adni, aki még olyan áron is hisz valamiben ezzel kapcsolatban.


Komolyan mondom ez lenyügöző..

2022. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!